.

.

Рошел Портер Кобо 20 x20 Декоративна квадратна перница црна бела памучна памучна полиција, брои

Рошел Портер Кобо 20 x20 Декоративна квадратна перница црна бела памучна памучна полиција, брои

Вреднување на стоката:

DEN 270.08
Пристапност
Во достапна форма

Loveубовта на Рошел кон текстил од Западна Африка ја инспирираше декоративната перница во Кобо. Апстрактниот дизајн е надополнет со прецизни линии и класичното дуо во боја, црно -бело, за впечатлив изглед. Затегнатата техника дава изобилство на текстура. Оваа перница е 100% памук и има полиестерско полнење. Овој производ доаѓа во пакување без пластика што може да се користи и да се рециклира. Апстрактниот дизајн инспириран од текстил од Западна Африка. . Tufted техника за текстура. . Пакување без пластика што може да се користи и да се рециклира. Тафтирани. 100% памук. Пополнување на полиестер. 20in x 20in. Скриено затворање на патент. Направено во Индија.

Главните карактеристики

Избор на клиент