.

.

Среќен Ноќта на вештерките насмеани духови од тиква од тиква графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Среќен Ноќта на вештерките насмеани духови од тиква од тиква графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на тиква, дух, Ноќта на вештерките, секојдневно, Дудл. Дизајн од Лони Харис. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Среќен Ноќта на вештерките.

Главните карактеристики

Избор на клиент