.

.

Црвена Љубов Срце Фенер Денот На Вљубените Стринг Мали Фенер Љубов Светла

Црвена Љубов Срце Фенер Денот На Вљубените Стринг Мали Фенер Љубов Светла

Вреднување на стоката:

DEN 2127.84
Пристапност
Во достапна форма

Црвена Љубов Срце Фенер Денот На Вљубените Стринг Мали Фенер Љубов Светла : Користете ГИ НАШИТЕ LED светла за да додадете некои магични бои на вашиот внатрешен и надворешен одмор осветлување.Дури и во најтемните времиња, среќата може да се најде.Дизајниран како љубовен облик на срце.Жицата е доволно мека и силна, така што нема да се згрутчи и лесно може да се свитка до посакуваната форма.Погоден за соба, градина, тераса, свадба, забава, Божиќ, секојдневна употреба и друга декорација ЗА ОДМОР.Материјал : Бакарна жица + ЛЕР + пластична кутија за батерии боја : топол број на батерии : 3АА батерии (не се вклучени)Материјал : Апсиза : 300см/118.1 забелешка : оваа низа не може да се прошири или поврзе со други жици.Нашите светла се направени од материјали и можат да работат нормално дури и во дождливи денови, но избегнувајте продолжено потопување во вода.Содржина на пакетот : 1xled стринг (без батерија) Црвена Љубов Срцето Фенер Денот На Вљубените Стринг Мали Фенер Љубов Светла.

Главните карактеристики

Избор на клиент