.

.

Конверс Чак Тејлор Ол Стар Платно Низок Врв Патики

Конверс Чак Тејлор Ол Стар Платно Низок Врв Патики

Вреднување на стоката:

DEN 367.04
Пристапност
Во достапна форма

Конверс Чак Тејлор Ол Стар Платно чевелот што направи револуција во играта кошарка и подоцна ќе стане омилен ширум светот, Чак Тејлор Ол Стар вистинска Американска Икона. Класичниот дизајн не е променет откако чак самиот ги носеше. Унисекс. 6,5 Б (М) Американски Жени / 4,5 Д(М) Американски Мажи. Морнарица. Возрасни.

Главните карактеристики

Избор на клиент