.

.

За TCL ЈОН Z Оригинално Брзо Полнење Микро USB Полнење Податоци Кабел Стапала-Црна

За TCL ЈОН Z Оригинално Брзо Полнење Микро USB Полнење Податоци Кабел Стапала-Црна

Вреднување на стоката:

DEN 143.84
Пристапност
Во достапна форма

Идеално е да се користи СО USB полначи за порти за полнење додека сте во автомобил, канцеларија и дома. Кабелот е направен со Жица Со Ниска Импеданса Со Висок Мерач Со 24 WG, овозможувајќи високи перформанси со многу USB уреди. Цврстото подигање му дава на овој кабел додадена сила и издржливост, над 20000+ животен век на Свиткување. За Tcl Yon Z Оригинален Кабел За Податоци За Микро USB За Брзо Полнење 6 Стапки - Црно.

Главните карактеристики

Избор на клиент