.

.

маици резервоарот блузи за жени секојдневно fall кафе чаша цветни печати о вратот резервоарот блузи краток ракав тренингот кошули повик лабава маици

маици резервоарот блузи за жени секојдневно fall кафе чаша цветни печати о вратот резервоарот блузи краток ракав тренингот кошули

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

20"M6103698cm/38. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува.Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!.28" Должина : 64см/25.68" Должина : 68см/26. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.52 "Рамо : 42.28 "Рамо : 44cm/17.48" Должина : 66см/25. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.20"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 98cm/38.68"Length : 68cm/26.07"Length : 70cm/27.27"Length : 72cm/28. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.56"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 115cm/45.32 " Ракав : 21cm/8.98"L81238103cm/40. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45.58 "Рамо : 40см/15. Женска Дневна Есенска Шолја За Кафе Печатење О Вратот Резервоарот Блузи Кошули За Вежбање Со Кратки Ракави Обични Лабави Маици Карактеристики : } Материјал} изработен е од квалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики + Висок Врат, Без Ракави, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Цврста боја} Стилски И мода ве прават попривлечни.35" Ракав : 18.32"Sleeve : 21cm/8.61 "Рамо : 39см/15. Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите.77"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm/42.73 " Ракав : 20.27" Должина : 72cm/28.52"Shoulder : 42.56"XXL121642115cm/45.98"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 103cm/40. овој врв Може Да се носи секојдневен врв за секојдневно носење, или Може Да се носи на Банкети И Прилики Може Да Се Носи Со Секојдневни Панталони Или Со Фармерки Сезона : Алгенда : Женаматеријал : полиестердекорација : должина на необлекување : редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака За Ракави : тип на шема на о-врат : стил На печатење : Мода,каузалност Пакетот Вклучува : 1 парчиња жени Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483493cm/36.

Главните карактеристики

Избор на клиент