.

.

Сафавиех Лајла 2-Фиока Ретро Ноќен Штанд Од Средината На Векот, Бело Злато

Сафавиех Лајла 2-Фиока Ретро Ноќен Штанд Од Средината На Векот, Бело Злато

Вреднување на стоката:

DEN 2576.00
Пристапност
Во достапна форма

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Лајла 2-фиока омилен дизајнер На Ретро Ноќен Стенд во Средината на Векот, оваа ретро ноќна маса беше инспирирана од гроздобер наоди во италијанска галерија. Облечени во неутрална бела нијанса, неговите светли метални акценти создаваат класично парче што носи моментално влијание на секој простор. Две фиоки додаваат супстанција во стилот. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка од цврсто дрво за долготрајна долговечност. Потребно е мало собрание. Боја : Бели / Златни Нозе. Точка Димензии : 18 во. В х 18 во. Д х 24 во. Х. Фиока( Внатре) : 14.2 во. W x 12.8 во. Д х 2.6 во. Х. 2 фиоки за доволно складирање. Висина На ногата : 14.2 во. Може да се користи како странична/крајна табела. Капацитет на тежина : 36 килограми. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Редовно прашувајте со мека, сува крпа. Никогаш не користете подмачкани или третирани крпи на лакирани завршетоци. Некои завршетоци може да се избришат со влажна (не влажна) крпа, проследена одеднаш со триење со сува крпа за отстранување на отпечатоци од прсти и дамки. За постојани дамки, нежно исчистете со мека крпа и раствор од вода и благ сапун, проверете дали ќе го избришете сувото. Користете лепливи влошки за филц, подлоги и подлоги за да го заштитите вашиот мебел.

Главните карактеристики

Избор на клиент