.

.

Знак За Маркер За Етикета За Тенџере, Маркер За Градинарски Влог Лесен За Употреба Маркер За Етикета За Семе, Етикети За Семе Од Растенија Градина За Саксии

Знак За Маркер За Етикета За Тенџере, Маркер За Градинарски Влог Лесен За Употреба Маркер За Етикета За Семе, Етикети За Семе

Вреднување на стоката:

DEN 235.04
Пристапност
Во достапна форма

Знак За Маркер За Етикета за тенџере, Маркер За Градинарски Влог Лесен За Употреба Маркер За Етикета За Семе, Етикети За Семе Од Растенија Спецификација На Градината За Саксии : комплетот вклучува 100 ПАРЧИЊА бели, розови, зелени и жолти висечки етикети за семиња од растенија, идеални за идентификација на растенијата и едноставно обележување со вообичаени пенкала и чистење со вода. Лесен за употреба : можете да означите со заеднички пенкала и чистење со вода. Карактеристики : Многу лесен за лепење во почвата, многу лесен за употреба. Еднократна употреба и заштита на животната средина : Лесен за чистење со средство за чистење домаќинство, не е лесен за бледнее и може повторно да се користи.

Главните карактеристики

Избор на клиент