.

.

Ткаенина од лажица-Куќа За Ноќта На Вештерките Дамаск Бледо Розова Ротирана Готска Вештерка Плашлива Отпечатена На Тапацир Кадифена Ткаенина покрај Дворот-Тапаци

Ткаенина од лажица-Куќа За Ноќта На Вештерките Дамаск Бледо Розова Ротирана Готска Вештерка Плашлива Отпечатена На Тапацир Кадифена

Вреднување на стоката:

DEN 97.92
Пристапност
Во достапна форма

Пинк Дамаск Плашлив Ноќта на Вештерките Готски Гаврани Ткаенина Отпечатена Од Лажица БТИ Кадифе широк 54 инчи / / 10,9 мл по квадратен двор. 100% полиестерска кадифена ткаенина со краток куп и суптилен трепет. Совршен за домашен декор и тапацир од комерцијално одделение, облека во тешка категорија и луксузни додатоци. Дизајн Од : Паундизајни. Прилагодете ја количината за да купите повеќе дворови, ќе се печати како континуирана должина. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.

Главните карактеристики

Избор на клиент