.

.

Женски Збор Уметност Маица Со Долги Ракави-Успех

Женски Збор Уметност Маица Со Долги Ракави-Успех

Вреднување на стоката:

DEN 286.08
Пристапност
Во достапна форма

Создаден од зборовите Метеж И Мелење Успехот не е нешто што ви е предадено. Треба да работиш за тоа. Треба да се потите за тоа. Треба Да Се Гужвате и треба Да Мелете за тоа. Но, момчето е достоен за тоа кога ќе стигнете до врвот на планината и го постигнавте нивото на успех за кој само сонувавте. Овој дизајн е создаден од зборовите Метеж И Мелење за да послужи како постојан потсетник дека секогаш треба да вложувате напорна работа за да го добиете она што го сакате. МАТЕРИЈАЛ-100% памук. ПЕЧАТЕНИ СО ГОРДОСТ ВО САД - сите наши производи се печатени и испорачани од ЛАС Вегас, Невада САД. Создаден од зборовите Метеж И Мелење.

Главните карактеристики

Избор на клиент