.

.

Брилијантна Облека За Спиење За Жени Плус Големина Женски Божиќен Принт Од Снегулки Пердуви Копче За Украсување Предна облека За возрасни сијамски Пижами

Брилијантна Облека За Спиење За Жени Плус Големина Женски Божиќен Принт Од Снегулки Пердуви Копче За Украсување Предна облека

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

: СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.23" Рамо : 46см/18. Големина : MSize.Материјал : Полиестерокција : Дневно, метод на домашно перење : машинско перење сезона : пролет, лето,aut, Зима : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Ако сакате лабава фитинг, ве молиме купете една големина нагоре. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Карактер : Обични Цврсти Шорцеви Комплети Женски Врвови Со Култури Дводелни И Врвки За Врвки Што Одговараат На Спортски Комплети Летни Спортски Облеки,Модни Две Парчиња Комплет За Женски Летни Костуми V Врат Врат Ракави Врвови И Шорцеви Комплет Дами Секојдневни Дводелни Шорцеви Костум,Дизајн : Кратки Ракави Дводелни Облеки, Комплети Со Еднобојни Бои За Жени, Кружни Врвови На Вратот + Шорцеви, Секси Активни Тренерки, Меки Комплети атлетска Облека. Должина на ракавот : Долг Ракав.16 "Ракав : 59см/23.Содржина на пакетот : 1 КОМПЈУТЕР Сијамски пижамазиз : Големина.90 "Должина : 79см/31.41" Рамо : 49см/19. Материјал : Полиестер, издржлив;може да издржи абење,мала тежина. Деколте : Вратот На Екипажот.50 "Должина : 77см/30. Забелешка : препораката За водич за големина На Волварт не е точна, ве молиме изберете ја големината што ви одговара според табелата со големини во описот.80" Ракав : 58cm/22.

Главните карактеристики

Избор на клиент