.

.

748-0377E Замена На Адаптерот На Сечилото ЗА Хаски 12а - 979K Косилка За Трева-Компатибилна со Адаптер 748-0377C

748-0377E Замена На Адаптерот На Сечилото ЗА Хаски 12а - 979K Косилка За Трева-Компатибилна со Адаптер 748-0377C

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

2-Пакет Почетна Компоненти Замена 748-0377 E Сечилото Адаптер За Хаски 12А-979 K730 (2005) Косилка за Трева ве Молиме запомнете : Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Почетна Компоненти Замена 748-0377 E Сечилото Адаптер За Хаски 12А-979 K730 (2005) Косилка За Трева. Количина : 2. Материјал со врвен квалитет и лесна домашна инсталација. Достапен начин да ја вратите вашата машина во живот. Ве молиме проверете го оригиналниот дел за да потврдите дека го купувате вистинскиот производ. Компатибилен Адаптер 748-0377С за Дел број 748-0377, 748-0377Е, 748-0377С, 748-0377Б, 748-0377А, 748-04225.

Главните карактеристики

Избор на клиент