.

.

Жена Во Рамките На Женската Плус Големина Совршена Туника Туника Без Ракави

Жена Во Рамките На Женската Плус Големина Совршена Туника Туника Без Ракави

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Жена Во Рамките На Женската Плус Големина Совршена Туника Туника Без Ракави.Од нашата најпродавана Совршена колекција Туники, оваа мека туника со врат в доаѓа во удобно, опуштено вклопување и прави одличен секојдневен главен производ. Најдете ги вашите нови патувања во низа достојни бои за складирање. Без разлика дали се носат сами или слоевити, Нашите Совршени Туники се задолжителни секоја сезона.  Должина на туника од 30 инчи за совршена покриеност на деколтето овој стил доаѓа и во отпечатоци! Пребарајте 42556 за купување.Цврсти материи : памук; Отпечатоци/Грејачи : Памук/поли; увезено перење во машина. За брендот : Кај Жената Внатре ние сме експерти за удобност со плус големина, и тоа го правиме повеќе од 100 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате. 30" должина на туника за совршено покривање. Ширинг на деколте. Овој стил доаѓа и во отпечатоци! Пребарајте 42556 за купување. Цврсти материи : памук; Отпечатоци/Грејачи : Памук/поли; увезени. Машинско перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент