.

.

Роаманс Женска Плус Големина Ситна Супер Истегнување Крајна Фит Чизма Јеапан

Роаманс Женска Плус Големина Ситна Супер Истегнување Крајна Фит Чизма Јеапан

Вреднување на стоката:

DEN 622.88
Пристапност
Во достапна форма

Роаманс Женска Плус Големина Ситна Супер Истегнување Крајна Фит Чизма Јеапан .Овој стил го има сето тоа : чувството на јеапан со удобност на ногата.   Дел од нашата врвна колекција На Супер Истегнување Во примамлива, растеглива силуета на јеапан, со удобност на хеланки. Лесниот плетен појас обезбедува непречено, без јаз за секојдневно носење направено за движење со вас. Два вештачки предни џебови. Седи над природниот струк. Од Тексас 24/7®.   Просек : 31 "неампетит : 29" inseam Cotton/poly/spandex Machine mashimported. За брендот : Роаман е познат по нашата модерна облека со плус големина. Ние ја направивме нашата цел да обезбедиме облека за жени со плус големина што не вреска "плус големина", туку одговара на забавните стилови на актуелните модни трендови. Роаман создава женска плус мода која е ласкава, женствена и уникатна. Роаман е совршена мешавина на мода, вклопување и удобност, сите изречно направени за облини. Просек : 31" инсем. Ситни мерки за вклопување 29" инсем. Памук/поли/спандекс. Машинско перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент