.

.

Задниот Прозорец Страна Спојлер, Пар Автомобил Задниот Прозорец Страна Крило Сјајни Црна Замена ЗА ГЛК Класа 2009-2015, Задниот Прозорец Крило Трим

Задниот Прозорец Страна Спојлер, Пар Автомобил Задниот Прозорец Страна Крило Сјајни Црна Замена ЗА ГЛК Класа 2009-2015, Задниот

Вреднување на стоката:

DEN 3008.00
Пристапност
Во достапна форма

Функција : 1. Совршена Опрема : спојлерот од задниот прозорец од високата класа Е специјална замена GLK Class X204 2009-2015, совршено вклопување во оригинал.2. Моќна Функција : страничното крило на задниот прозорец може да го намали отпорот за да ја подобри стабилната контрола при возење со голема брзина и ефикасно да ја зголеми ефикасноста на горивото.3. Аеродинамичен Дел : страничниот канард на задното стакло може да примени сила надолу, како и да ја подобри влечната сила на задната гума преку користење на протокот на воздух низ телото при возење.4. АБС : спојлерот од задниот прозорец е внимателно изработен од напредна АБС пластика која има одлична отпорност на лоши временски услови, издржлива во употреба.5. Исклучителен Изглед : извонредната облога на крилата на задното стакло е дизајнирана со сјаен црн изглед, карактеристичен и привлечен за очи, добро украсете го вашето возило поспецијално.Спецификација : Тип На Ставка : Заден Прозорец Страничен Спојлерматеријал : Абсколор : Сјајна Црна Позиција : Задна Опрема : Замена ГЛК Класа X204 2009-2015 Список на пакети : 2 x Заден Прозорец Страничен Спојлер Совршена Опрема : високиот заден прозорец страничен спојлер е специјална замена ЗА GLK Class X204 2009-2015, совршено вклопување во оригинал. Аеродинамичен Дел : страничниот канард на задното стакло може да примени сила надолу, како и да ја подобри влечната сила на задната гума преку користење на протокот на воздух низ телото при возење. Моќна Функција : страничното крило на задниот прозорец може да го намали отпорот за да ја подобри стабилната контрола при возење со голема брзина и ефикасно да ја зголеми ефикасноста на горивото.

Главните карактеристики

Избор на клиент