.

.

- Беспрекорна Алуминиумска Тркалезна Права Цевка, Мерач, 1 ' Должина, 1-3 8 ОД, 0,065 Дебелина На Ѕидот, полски

- Беспрекорна Алуминиумска Тркалезна Права Цевка, Мерач, 1 ' Должина, 1-3 8 ОД, 0,065 Дебелина На Ѕидот, полски

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Тип на вклопување : Универзално Вклопување Одлично за проект за изработка како што СЕ довод НА воздух САМ, системи за ладење и поставување цевки за турбо интеркулер најчесто се користи во индустриската, автомобилската, морската и воздушната индустрија; Одлично за проект за изработка КАКО што СЕ довод НА воздух САМ, системи за ладење, цевководи со турбо интеркулералуминиумски Прави Цевкиодлични за проект за изработка КАКО што СЕ довод НА воздух САМ, системи за ладење и турбо Поставување на цевки за интеркулер аст-138 6061 беспрекорна алуминиумска тркалезна права цевка, 16 мерач, 1' должина, 1-3/8" од, 0,065" дебелина на ѕидот, полски.

Главните карактеристики

Избор на клиент