.

.

enquiret Коцки Соларна Ротирана Нараквица Bangle Часовник Лента За Глава Буда Мониста Дисплеј Стојат Стабилна Долготрајна Едноставна Послужавник САМ СРЕБРЕНА Филета Пч?

enquiret Коцки Соларна Ротирана Нараквица Bangle Часовник Лента За Глава Буда Мониста Дисплеј Стојат Стабилна Долготрајна Едноставна

Вреднување на стоката:

DEN 148.80
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Главна Употреба : Организирајте, складирајте и прикажете ги вашите прекрасни часовници и друг накит.Практично : оваа решетка за складирање во лесен за наоѓање аранжман во боја.Премиум Материјал : оваа соларна лента доаѓа со пластика, која е долготрајна.Пријатно : привлечно прикажува накит во аранжмани во боја. Одлично за продавница за накит или во домот.Мултифункционален : може да се користи за складирање на многу други статии во кревет соба. И тоа може да се стави во изложба.Спецификација : Боја : Како Што Е Прикажаноматеријал : Пластичност : Прибл.10х10х4см/3, 94х3, 94х1, 57 инчни забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Послужавник. Главна Употреба : Организирајте, складирајте и прикажете ги вашите прекрасни часовници и друг накит. Практично : оваа решетка за складирање во лесен за наоѓање аранжман во боја. Премиум Материјал : оваа соларна лента доаѓа со пластика, која е долготрајна. Пријатно : привлечно прикажува накит во аранжмани во боја. Одлично за продавница за накит или во домот. Мултифункционален : може да се користи за складирање на многу други статии во кревет соба. И тоа може да се стави во изложба.

Главните карактеристики

Избор на клиент