.

.

Кал Ројал Челси Соп Леверсет

Кал Ројал Челси Соп Леверсет

Вреднување на стоката:

DEN 1570.40
Пристапност
Во достапна форма

Влезот со клуч доаѓа со лост / лост за надворешност и внатрешност.Kwikset клуч. Повторно клучен за мајстор и градежен клуч.Вајзер и шлаге "Ц" клуч достапен на специјална фабричка нарачка.2 3/8" или 2 3/4" прилагодлив заден дел, големина 1" х 2 1/4 " круг агол стандард. Достапна е и опција за квадратен агол. Достапен е и погон во прилагодлив заден дел.Месинг трим . Рачките се обложени со месинг.Анси Стандард А156. 2 одделение 3.Одговара 1 3/8" до 1 3/4 " врати.Круг агол целосна усна штрајк е стандард. Достапни се и други опции за штрајк.За дрвени и метални врати.Лесна инсталација. Кал Ројал Челси Соп Леверсет. Кал Ројал Челси Соп Леверсет. Кал Ројал Челси Соп Леверсет.

Главните карактеристики

Избор на клиент