.

.

Пар Плетени Ракавици Возрасни Пешачење Патување Возење Велосипед Возење Спорт Преносни Топли Белезници Додатоци Во Цврста Боја Беж

Пар Плетени Ракавици Возрасни Пешачење Патување Возење Велосипед Возење Спорт Преносни Топли Белезници Додатоци Во Цврста Боја

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Едноставен дизајн : оваа плетена ракавица има дизајн со цврста боја, така што можете лесно да ја усогласите со вашите различни видови облека.Корисен дизајн : оваа плетена ракавица има дизајн без прсти, така што ќе можете удобно да управувате со вашиот паметен телефон без да ги соблекувате ракавиците.Соодветни прилики : оваа плетена ракавица може да ви ја загрее раката, за да можете да ја носите за време на кампување, пешачење, патување итн.Пријателски за корисниците : Оваа плетена ракавица е дизајнирана и со капаче за превртување, така што може да ви ги пригуши рацете.Убав подарок : оваа плетена ракавица е убава и стилска и е одличен подарок кој е погоден за роденден, одмор итн.Спецификација : Материјал : Плетени.Боја : Црна, беж, розова, сива.Големина : Слободна големина.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Пар Ракавици. Едноставен дизајн : оваа плетена ракавица има дизајн со цврста боја, така што можете лесно да ја усогласите со вашите различни видови облека. Соодветни прилики : оваа плетена ракавица може да ви ја загрее раката, за да можете да ја носите за време на кампување, пешачење, патување итн. Убав подарок : оваа плетена ракавица е убава и стилска и е одличен подарок кој е погоден за роденден, одмор итн. Корисен дизајн : оваа плетена ракавица има дизајн без прсти, така што ќе можете удобно да управувате со вашиот паметен телефон без да ги соблекувате ракавиците. Пријателски за корисниците : Оваа плетена ракавица е дизајнирана и со капаче за превртување, така што може да ви ги пригуши рацете.

Главните карактеристики

Избор на клиент