.

.

Јумилове Деца Пижами Мали Деца Бебе Момчиња Девојчиња Пижами Пј Божиќ Снешко Облека За Спиење Маица Панталони Облека Во Собата

Јумилове Деца Пижами Мали Деца Бебе Момчиња Девојчиња Пижами Пј Божиќ Снешко Облека За Спиење Маица Панталони Облека Во Собата

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Големина : 2 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 54см/21.3" Ракав : 35см/13.8" Врвови Должина : 40см/15.8" Должина На Панталони : 49см/19.3" Големина : 3 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 58см/22.8" Ракав : 36см/14.2" Врвови Должина : 43см/16.9" Должина На Панталони : 52см/20.5" Големина : 4 Препорачана возраст : 3-4 години биста : 64см/25.2" ракав : 37см/14.6" врвови должина : 45см/17.7" должина на панталони : 56см/22.1" Големина : 5 Препорачана Возраст : 4-5 години биста : 68см/26.8" ракав : 39см/15.4" врвови должина : 47см/Должина на Панталони од 18,5" : 60см/23,6" големина : 6 препорачана возраст : 5-6 Години биста : 72см/28,4" Ракав : 41см/16,1" Врвови должина : 49см/19,3" Должина На Панталони : 63см/24,8" големина : 7 препорачана возраст : 6-7 Години Биста : 76см/29,9" Ракав : 42см/16,5" Должина На Врвовите : 51см/20.1" Должина На Панталони : 65см/25.6" мали момчиња девојки пижами деца бебе пижами божиќ снешко облека за спиење маица панталони облека поставена за 3-4 години. Пижами за Тинејџерски Девојки Момчиња Големи Девојки Ноќници Добри Момчиња Пижами За спиење, забава за спиење или роденденски забави со нивните кукли и Добри пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент