.

.

Летен Клиренс Фустани под 10 долари. Модни Жени Секојдневен Печатење Три Четвртини V-Вратот Завој Лабава Долг Фустан

Летен Клиренс Фустани под 10 долари. Модни Жени Секојдневен Печатење Три Четвртини V-Вратот Завој Лабава Долг Фустан

Вреднување на стоката:

DEN 367.84
Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.67 "Половината : 102cm/40. Изгледа слатко со јакна од фармерки во пролет и fall или слој со шал, долг кардиган и џемпери во зима. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини наместо табела со големини, и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.09 "Половината : 98cm/38. Жените Плус Големина Дозвола 5 5.It На Супер Дише,Лесен Долг Фустан.52 "Половината : 94cm/37. Тоа може да се користи како покритие натпревар со било шорцеви во летниот одмор. Дизајнот на печатење го прави повеќе и привлечен за носење. Фустани За Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент