.

.

Ванван Десктоп Орнаменти Око-фаќање Симулирани Стакло Вештачки Роза ЦВЕТ ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светлина За Дома

Ванван Десктоп Орнаменти Око-фаќање Симулирани Стакло Вештачки Роза ЦВЕТ ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светлина За Дома

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Опремен со 3 никогаш исушен вештачки цвет од роза, оваа извонредна и убава лед ноќна светилка е добар избор за да ја користите за украсување на вашиот дом.Не само за украсување на вашата соба, оваа вештачка ноќна светлина ПРЕДВОДЕНА од цвет ОД роза може да се користи и како убав деликатен present.It изработен е од висококвалитетен стаклен материјал.Долната должина на овој производ е 15 см, а висината е 20 см.Овој производ е совршено погоден за дома, домаќинство, студентски дом, канцеларија, итн.Име на ставка : Вештачки Украси за Работна Површина Од Розаматеријал : Стаклокарактеристики : Убава, Не избледена, Романтична. Батерии : 3 x Aaa Батерии (Не Се Вклучени)Детали За Големината : Големина : 15cm x 20cm/5.91 "x 7.87" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Орнаменти За Работна Површина Од Вештачка Роза Опремени со 3 никогаш исушени вештачки цветови од роза, оваа извонредна и убава лед ноќна светилка е добар избор за да ја користите за украсување на вашиот дом. Не само за украсување на вашата соба, оваа вештачка ноќна светлина ПРЕДВОДЕНА од цвет ОД роза може да се користи и како убав нежен подарок. Изработен е од висококвалитетен стаклен материјал. Долната должина на овој производ е 15 см, а висината е 20 см. Овој производ е совршено погоден за дома, домаќинство, студентски дом, канцеларија, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент