.

.

4Т Мало Бебе Девојки Панталони Еластични 5т Девојки Карирани Панталони За Печатење

4Т Мало Бебе Девојки Панталони Еластични 5т Девојки Карирани Панталони За Печатење

Вреднување на стоката:

DEN 224.00
Пристапност
Во достапна форма

Панталоните се удобни за девојчето. Панталоните, стилски и кул, го прават вашето дете да изгледа посебно. Има прекрасен кариран принт на панталоните,правејќи ја вашата девојка повеќе мода. Ставајќи го, вашата девојка лесно ќе привлече око и многу пофалби. Поддржува миење раце и машини. Панталоните се совршени за секојдневно носење, надворешни активности, фестивал, подарок за забава и секоја пригода. Погоден е за 9-12м,12-24М,3-4Т,4-5Т,5-6години облека за мали/мали бебиња мека и удобна за носење и нема оштетување на кожата на девојчето. Боја : Измешајте. Кариран Печатење. Сезона : Fall, Зима. Големина на возраст : погоден е за 9-12м,12-24М,3-4Т,4-5Т,5-6години облека за мали/мали бебиња. Повод : погоден за секојдневни, надворешни активности, фестивал, подарок за забава и секоја пригода. Нега за перење : Рачно И Машинско Перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент