.

.

Жените Паѓаат Панталони Дозвола Женски Цврсти Ленени Лабави Обични Панталони Со Мали Нозе

Жените Паѓаат Панталони Дозвола Женски Цврсти Ленени Лабави Обични Панталони Со Мали Нозе

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

€Карактеристики на спортски панталони : Удобни, меки и еластични ноќни панталони за спиење, панталони за пижами, секојдневни панталони, палацо панталони, јога панталони. Можете да ја носите и Со Маица или спортски градник за удобен и убав изглед.Панталоните за џогери со лабаво вклопување можат да ја покажат кривата и на вашите долги нозе.

Главните карактеристики

Избор на клиент