.

.

Савој Куќа Онеида 9-1901-1 - Светло Ѕид Сканце

Савој Куќа Онеида 9-1901-1 - Светло Ѕид Сканце

Вреднување на стоката:

DEN 3360.00
Пристапност
Во достапна форма

Завршете го вашиот декор со елегантен сјај и елегантен сјај, комплименти На Савојската Куќа Онеида 9-1901-1-109 1 Лесен Ѕид. Неговиот современ дизајн вклучува полирана задна плоча со никел, витка хоризонтална рака и вертикален столб. Диск направен Од Кристал К9 го води окото кон елегантната бела опал стаклена сенка на сконце. Брајан томас ја дизајнираше оваа модерна опрема специјално за бањи, но лесно можете да го користите минималистичкото парче во секоја просторија. Архитектонската привлечност изобилува со колекцијата За бања Онеида од савој хаус. Острото бело стакло е нагласено со Кристални Дискови К9 и сјајна Полирана завршница на Никел.Заврши : Полиран Никелстил : Современ Сенка : N/AGlass : Бел Опал Напон : 120 Number на Светилки : 1bulb Тип : G9 Hmax Моќност на Сијалица : 40bulb Вклучени : G9 40w.

Главните карактеристики

Избор на клиент