.

.

Оливен Лето Резервоарот Блузи За Жени Маици Блузи Пријатна Облека Секси Тенок Камис Цветни Печатени Маици Повик Жените Без Ракави Маици У-вратот Кошули Тренингот R

Оливен Лето Резервоарот Блузи За Жени Маици Блузи Пријатна Облека Секси Тенок Камис Цветни Печатени Маици Повик Жените Без Ракави

Вреднување на стоката:

DEN 224.64
Пристапност
Во достапна форма

☠ ☠ ☠ ☠ ☠ Панталони за жени, што е до 15% попуст☠ ☠ ☠ ☠ ☠.80" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.Се надевам дека ќе се сретнете со вашето најдобро јас преку нашата облека. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза. Времето на испорака е 7-21 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас ✈ ✈ ❦ ❦ гаранција по продажбата : Ако Не Сте задоволни со примениот производ Или производот има проблеми со квалитетот, ќе ви обезбедиме едногодишен гарантен период. Сезона : , Лето.41" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 биста : 108см/42. ❦ ❦ Оливен лето Резервоарот Блузи за жени Маици Блузи Пријатна Облека Секси Тенок Камис Цветни Печатени Маици Обични Жени Маици Без Ракави У-вратот Кошули Тренингот Racerback Виолетова 10 Жени Мода Секси Без Ракави Елек У-вратот печатени Врвови Маица Елек Блуза Врвот Кошула Карактеристики : Моден Дизајн,100% сосема Нов,висок квалитет! Сезона : , Лето Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност Од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37,80" Должина : 60см/23,62" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39,37" должина : 61см/24.Само Пребарувајте " Оливен", или ќе добиете повеќе за намалете го тоа што го бараме е да ви обезбедиме најдобар квалитет, прифатлива цена и богат дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент