.

.

Спојката Триење Плочи И Извори Комплет За Хонда CB550Sc Nighthawk 1983

Спојката Триење Плочи И Извори Комплет За Хонда CB550Sc Nighthawk 1983

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Точка специфики. Производителот Дел Број DJ1541 SGR541 SS. Бренд Калтрик. Број во Пакет 16. Тип Спојката Премиум Квалитет Замена Дел СПОЈКАТА ТРИЕЊЕ ПЛОЧИ За Хонда Мотоцикл Модели : CB550 SC Nighthawk 550 1983 Цел Вклучува : 6x Спојката Триење Плочи 5x Спојката Челични Плочи 5x Спојката Извори 5x.

Главните карактеристики

Избор на клиент