.

.

Ден На исплата На Кредити Лого ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, Црна Квадратни Намали Акрилни Поддршка, Со Затемнување-Светла и Премија изградена ЗАТВОРЕН ПРЕДВОДЕНА Неон

Ден На исплата На Кредити Лого ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, Црна Квадратни Намали Акрилни Поддршка, Со Затемнување-Светла и Премија

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

1-Годишен Гарантен Животен Век од 50.000 часа подготвен за приклучување И користење На Премиум Светлосен Знак : Логото НА Заеми ЗА Плаќање ЛЕР Неонски Знак е премија изградена со акрилна подлога и висококвалитетни силиконски цевки за внатрешна употреба. Давање кул и импресивна атмосфера на неговата околина. Достапен модерен светлосен знак кој е безбеден и се вклопува во секоја позадина што се користи. Предности : 1-Годишна Гаранција, Животен Век од 50.000 часа, Безбеден за допир, Лесна инсталација, без звук на зуење, осветленост од 190 лумени, Енергетски ефикасен, Подготвен за приклучок и употреба, во Согласност со CE, UL и ROHS (меѓународен стандард за безбедност), доаѓа Со Затемнување. Добро спакувано за да се спречи каква било штета за време на транзитот. Вклучува : адаптер за напојување, висечки синџир, затемнувач и завртки за исклучување. Апликации : Совршен За декор на неонски ѕидови, внатрешност На Продавницата За Пиони и Излог. Прилагодување : Поседувајте Уникатен Неонски Знак со прилагодување на знакот со вашиот избор на боја, подлога и големина што одговара на вашата позадина. Сигурно би бил совршен персонализиран подарок за вашата сакана што ќе биде незаборавен засекогаш.

Главните карактеристики

Избор на клиент