.

.

Плус Големина Панталони Жени 4 јули Карирани Панталони За Фустани За Жени Активна Облека Активно Дно Женски Шорцеви Широк Појас Шорцеви Јога Панталони За Жени И На

Плус Големина Панталони Жени 4 јули Карирани Панталони За Фустани За Жени Активна Облека Активно Дно Женски Шорцеви Широк Појас

Вреднување на стоката:

DEN 316.80
Пристапност
Во достапна форма

Женски летни секојдневни памучни панталони Со Еластичен појас со врвка, цврста боја, широка нога лабава удобна и релаксирана, 2 џебови пристојно одговараат на вашиот мобилен телефон.Летни Памучни Панталони За Жени, Супер удобна ткаенина, Одлична за пролет, лето, aut, зима !Врвка За влечење Висок Струк / Широка Нога / Два Странични Џебови Цврста Боја / Лабава Фитинг / Каузална Летна Плажа Широки Панталони, костум за секојдневна облека, домашна облека, јога,одмор, плажа.Рачно перење или нежно перење во машина одделно Од друга облека Избегнувајте валкање, не избелувајте, исушете ја линијата или закачете ја на суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент