.

.

Неговиот и Нејзиниот Нерѓосувачки Челик 1. Кт Цз Невестински Сет И Машки Класичен Свадбен Бенд Женска Големина Машка Големина 14

Неговиот и Нејзиниот Нерѓосувачки Челик 1. Кт Цз Невестински Сет И Машки Класичен Свадбен Бенд Женска Големина Машка Големина

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Машки Прстен 6 или 8мм широк нерѓосувачки челик 316 удобност одговара свадба бенд. Изработени од цврст нерѓосувачки челик од хируршки степен без позлата и висока полирана завршница. Внатрешноста на бендот е малку заоблена за да обезбеди удобно вклопување. Накитот од нерѓосувачки челик 316 е многу издржлив и никогаш нема да оксидира. Женски Прстен Изработен од цврст хируршки нерѓосувачки челик без позлата и висока полирана завршница. Овој веренички Прстен прикажува кружен централен камен од 1,28 кт (7мм), акцентиран од 10 (1мм) тркалезни поплочени странични камења. Соодветната свадбена лента има 12 (1мм) тркалезни исечени камења во поставка за поплочување. Вкупната приближна тежина е 1,39 карат. Нашите камења се направени со највисок квалитет и покажуваат неверојатна јасност,! Накит од нерѓосувачки челик издржлив и никогаш нема да оксидира.

Главните карактеристики

Избор на клиент