.

.

Силиконски Кеси За Пециво, Големини За Повеќекратна Употреба Кеси За Цевки За Глазура Торта За Печење Торта За Украсување Партиски Материјали

Силиконски Кеси За Пециво, Големини За Повеќекратна Употреба Кеси За Цевки За Глазура Торта За Печење Торта За Украсување Партиски

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

4 парчиња Силиконски Кеси За Пециво, 4 Големини Кеси За Цевки За Повеќекратна Употреба Печење Торта За Колачиња Украсување Торби Партиски Материјали. Карактеристики : . 100% сосема нов, квалитетен, мек. Еднократно, издржливо, флексибилно и практично. Внатрешноста е мазна, лесна за стискање, а надворешноста е груба, што е посоодветно за фаќање. Погоден за секаков вид декоративна техника. Лесно може да се закачи на ѕидот. Погоден за правење колачи, бисквити, бисквити, чоколади, пити итн. Спецификација : . Материјал : ЕВА. Големина на производот : 15 * 8 * 1 км. Боја : Бела, Сина, Розова, Зелена. Количина : 4. Пакување : Опп торба. Една Големина : Мала До Голема : 10 инчи 12 инчи 14 инчи 16 инчи. Улога : Декорација На Торта. Применлива сцена : Кујна бар. Големина Шема : . Големина на производот : 15 * 8 * 1 км. Една Големина : Мала До Голема : 10 инчи 12 инчи 14 инчи 16 инчи. Пакетот вклучува : . 4*Кеси За Пециво. Забелешки : . 1.Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. 2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. ви благодариме за разбирањето! Еднократно, издржливо, флексибилно и практично. Внатрешноста е мазна, лесна за стискање, а надворешноста е груба, што е посоодветно за фаќање. Погоден за секаков вид декоративна техника. Лесно може да се закачи на ѕидот. Погоден за правење колачи, бисквити, бисквити, чоколади, пити итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент