.

.

Домашна Декорација Црвен Елен Во Утринско Сонце Ѕид Виси Таписерија

Домашна Декорација Црвен Елен Во Утринско Сонце Ѕид Виси Таписерија

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Таписерии едната страна печатени.Ова прекрасно Парче За Украсување На Домот може да се користи како Таписерија, Закачување На Ѕид, Прекривка, Ѕиден Декор, Ѕидна Уметност, Покривка за Кревет и така натаму,тоа е мултифункционално и практично. ова уметничко дело исто така ќе направи целосно преуредување на вашиот ѕид или соба и ќе му дозволи на вашето семејство стилот што ви се допаѓа.Овој уникатен свеж дизајн ќе ја направи таписеријата совршен подарок. Можете Да Хемиско Чистење Или Ладна Вода Големини На Миење : 40х60 инчи, 51х60 инчи, 60х80 инчи, 60х90 инчи. Користење Техника За Сублимација На Топлинска Боја, Долготрајно Печатење Ефекти. Материјалот и Живописната Боја Нема Да Исчезнат Дури И По Повторна Употреба и Миење.

Главните карактеристики

Избор на клиент