.

.

Божиќ Семејство Пријател Надеж Радост Мир Љубов - Божиќ Религиозен Бог Христос Христијанска Библија-Ѕид Налепница Цитат, Декоративни Винил Налепница Графичка Уме?

Божиќ Семејство Пријател Надеж Радост Мир Љубов - Божиќ Религиозен Бог Христос Христијанска Библија-Ѕид Налепница Цитат, Декоративни

Вреднување на стоката:

DEN 175.84
Пристапност
Во достапна форма

Направете го вашиот дом уникатно личен со еден од најновите трендови во домашниот декор! Ѕидните цитати даваат елегантен изглед на рачно насликани букви. Лесно се нанесуваат и лесно се отстрануваат без оштетување на ѕидовите. Нашите ѕидни цитати може да се применат на ѕидови, врати, прозорци или која било друга мазна или полу-текстура површина. Винил ѕидните букви се одлични подароци за свадби, родендени и празници. Оваа налепница вели Дека Божиќ Е Семејство, Пријатели, Надеж, Радост, Спомени, Мир и Љубов. Лесно се нанесува и може чисто да се отстрани без оштетување на ѕидовите. Упатствата се вклучени со вашата нарачка. Нанесете на ѕидови, врати, прозорци или која било друга мазна или полу-текстура површина. Премиум изложба-одделение винил филмови Од Оракал, лидер во индустријата во производство на винил. 100% Гаранција За Враќање На Парите! Ако вашиот ѕиден цитат не ги исполнува вашите очекувања на кој било начин, добро среќно испратете замена бесплатно или вратете ја куповната цена.

Главните карактеристики

Избор на клиент