.

.

Флорида Држава Семиноли Тато 18оз. Роади Тамблер Со Рачка

Флорида Држава Семиноли Тато 18оз. Роади Тамблер Со Рачка

Вреднување на стоката:

DEN 359.68
Пристапност
Во достапна форма

Оваа Држава Флорида Семиноли Тато 18оз. Роуди Тамблер со Рачка го прави совршениот подарок за таткото во вашиот живот. Неговата удобна рачка го олеснува транспортот на вашите омилени пијалоци од кога било досега. Комплетно со печатена Графика На Семиноли Во Државата Флорида, гарантира дека вашиот татко секогаш ќе го повторува својот омилен тим. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик. Официјално лиценциран. Печатена графика. Увезени. Бренд : Големи Американски Производи. Држи прибл. 18оз.

Главните карактеристики

Избор на клиент