.

.

Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боја 59 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боја 59 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, црна рамка

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Мешана книга за боење 59“ платно уметност од Кети Г. Аренс, црна мат, црна рамка : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Главните карактеристики

Избор на клиент