.

.

Shop4ver Машка Љубов Е Љубов Виножито Геј Гордост Графичка Маица Средно Црна

Shop4ver Машка Љубов Е Љубов Виножито Геј Гордост Графичка Маица Средно Црна

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Ексклузивна продавница 4евер бренд новина кошули дизајнирани и печатени во Сад. Изработен од материјал за мешавина од памук со удобно, модерно вклопување. Дизајнот може да изгледа помал на поголеми димензии. Препорачуваме да се мие внатре со ладна вода. Широк спектар на бои и стилови на располагање. Продавница4евер Машка Маица, дизајнирана и печатена во САД. Удобна, памучна мешавина, машка опремена маица. Загарантирано задоволство на клиентите!.

Главните карактеристики

Избор на клиент