.

.

Decase Magsafe Компатибилен Iphone Pro Ma Случај, Тенок Позлата Магнетни Случај Целосна Камера Заштита Покритие За apple iPhone Pro Ма, Бела

Decase Magsafe Компатибилен Iphone Pro Ma Случај, Тенок Позлата Магнетни Случај Целосна Камера Заштита Покритие За apple iPhone

Вреднување на стоката:

DEN 270.08
Пристапност
Во достапна форма

Вграден Магнетен : куќиштето на телефонот може добро да работи со сите Видови додатоци За Магсафе, како што се безжичен полнач, паричник, пакет батерии и држач за автомобил. Модерен И Луксузен Дизајн : Изработен од процес на галванизација, тој е поубав од обичните кутии за мобилни телефони. Заштита на камерата и екранот : Подигнатите рабови го штитат екранот на телефонот и површината на камерата подалеку од гребнатини и испакнатини во секојдневниот живот. Компатибилен е со Компатибилен Со додатоци За Магсафе. Поддршка безжично полнење. Отпорен На Удари И Силна Заштита. Изработен од висококвалитетен тпу материјал со дизајн на галванизиран раб. Опремен со капак за заштита на објективот на камерата.

Главните карактеристики

Избор на клиент