.

.

Марта Стјуарт Јорган Камче Геометриски Памук Област Килим, Крем, 7'9 9'9

Марта Стјуарт Јорган Камче Геометриски Памук Област Килим, Крем, 7'9 9'9

Вреднување на стоката:

DEN 3359.68
Пристапност
Во достапна форма

Стилски додаток за секоја соба. Ова е одличен додаток на вашиот дом без разлика дали е во земјата или зафатен град. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови.Марта Стјуарт Килим Колекција. Рака Закачена Во Кина. Боја : Крем. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Геометриски Сончева Шема Килими. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент