.

.

Сет На инјектори со високи Перформанси 370цц Инјектор за Гориво за 1991 Година - Нисан Сентра Инјектор За Гориво-Тлф Делови За Изведба

Сет На инјектори со високи Перформанси 370цц Инјектор за Гориво за 1991 Година - Нисан Сентра Инјектор За Гориво-Тлф Делови

Вреднување на стоката:

DEN 4319.84
Пристапност
Во достапна форма

Внимание Харли-Дејвидсон Сопственици! Потврдете дека сте ја одбрале електричната врска што одговара на вашите мотоцикли приклучоци за инјектор за гориво! Известување До Купувачите-Tlf Делови За Перформанси Инјекторите За Гориво со Високи Перформанси МОЖЕ да БАРААТ МОДИФИКАЦИЈА НА СИСТЕМОТ за ГОРИВО и/или ECM (Модул За Контрола на Моторот) ПРОГРАМИРАЊЕ. 100% Гаранција За Задоволство! Детали за производот : Комплет од 4, Високи Перформанси, Проток Усогласен со 370 кубика, Повторно Произведен од Вистинските Јадра на Јек. Состојба : Препроизведени Атрибути На Производот : Категорија : Основен Дел На Јек Бренд : Стапка На Проток На Јек : 370сц Група ПРОЕКТ : Р-113 Тип На Инјектор : Високи Перформанси Ги Исполнува Стандардите За Емисии : Да Работен Притисок : 3 Бари Дел Тип : Инјектор ЗА Гориво СО Високи Перформанси ШКУ : Тлф-хп-р-113-370-4 Тип На Возило : Автомобили И Јадра. Сите наши инјектори се преработени Во Елдорадо, Илиноис, од обвивки ЗА инјектори СО врвен квалитет оем.

Главните карактеристики

Избор на клиент