.

.

Сибирски Хаски Црно-Бело # Среќни Празници Честитки И Коверти На

Сибирски Хаски Црно-Бело Среќни Празници Честитки И Коверти На

Вреднување на стоката:

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Честитки И Пликови Пакет од 8 кој раса специфични сибирски хаски уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќ . Оваа Честитка И Пликови пакет од 8 е од колекцијата Богатства На Каролина Среќни Празници. Богатства Каролина Печатени Честитка Пакет. Ова е пакет од осум преклопени 5х7 картички и осум соодветни бели пликови. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Целосните уметнички картички во боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден наш домашен креативен уметник или еден од нашите лиценцирани уметници. Ова е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Сибирски Хаски Црно-Бело #3 Среќни Празници Честитки И Пликови Пакет на.

Главните карактеристики

Избор на клиент