.

.

Женски Појас Помалку Висок Струк Широки Панталони За Нозе Права Нога Опуштен Стил Панталони Секојдневни Панталони Женски Секојдневни Панталони Црн ХХХЛ

Женски Појас Помалку Висок Струк Широки Панталони За Нозе Права Нога Опуштен Стил Панталони Секојдневни Панталони Женски Секојдневни

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Висок Струк Долго Здолниште Секојдневно Елегантно Плисирано Долго Здолниште Здолниште Со Еднобојна Боја. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 238гр. големина На Пакетот : 20х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : XXL Половината : 84cm/33.07" : 121cm/47.64" Должина На Дното : 106cm/41.73"Големина : XXXL Половината : 88cm/34.65" : 125cm/49.21" Должина На Дното : 107cm/42.13"} Опции За Боја И Нега На Облека : Женските Панталони Со Широка Нога Со Висок Струк Имаат Три Бои (Бела, црна, Каки) и пет големини за вашиот избор. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Во Производот Пред Да Нарачате За Да Бидете Сигурни Дека Одговара. Предложете Рачно / машинско Перење Ладна Вода, Сува Рамна, Не . ПЕРЕЊЕ и НЕГА Женските Обични Памучни Ленени Панталони Може Да се Мијат Рачно или Машински, Обесени или Сушени. Лесно За Миење И Нега, Секојдневно Дома. Повод : Обични Широки Товарни Панталони Погодни За Пролет, Лето, Fall, Зима. За Секојдневно Носење, Запознавање, Коктели, Клуб, Ноќно Излегување, Одмор, Улична Облека, Реквизити За Фотографија, Канцеларија, Работа, Активности На Отворено Итн. Материјал : 95% Полиестер, 5% Еластан., Супер Мекиот И Растеглив Материјал Го Прави Удобен За Носење. Ленените Панталони За Жени Се Направени Од Ткаенина, Удобни, Меки И Дишат, Што Ве Одржува Удобно Цел Ден. панталони за жени. женски панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент