.

.

Индустријата „Ступел“ не биде фраза за територија, смешен дизајн на потресен шарм од Дафне Полсели, 24 30

Индустријата „Ступел“ не биде фраза за територија, смешен дизајн на потресен шарм од Дафне Полсели, 24 30

Вреднување на стоката:

DEN 399.84
Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е да биде фокусна точка на која било просторија!. Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Главните карактеристики

Избор на клиент