.

.

Жолта Антички Египет Таписерија Ѕид Виси Стара Култура Печатени Хипи Египетски Таписерии Ѕидна Ткаенина Домашен Декор Гроздобер Таписерија

Жолта Антички Египет Таписерија Ѕид Виси Стара Култура Печатени Хипи Египетски Таписерии Ѕидна Ткаенина Домашен Декор Гроздобер

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Повеќекратна употреба : се користи за таписерии за украсување на домот, ѕидни таписерии, навлаки за кревети, ѕидни таписерии, ѕидна уметност, навлаки за софи, покривки за кревети и декорација на универзитетски дом; може да биде и надворешна крпа за плажа, ќебе за плажа или ќебе за пикник. Покрај тоа, ова е одличен подарок за семејството, пријателите и соучениците. Материјал и големина : таписеријата е изработена од ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и еколошка полиестерска ткаенина, која лесно се чисти и брзо се суши. Достапни се три големини : S : 40x59, 1/100x150cm. М : 51.2 ʺ X 59.1 ʺ/ 130cmx150cm, L : 59.1 ʺ X 78.8 ʺ/ 150cmx200cm, XL : 70.9 ʺ X 90.6 ʺ/ 180cmx230cm. Лесно за закачување и грижа : тежината е многу погодна за сликички или други фиксни уреди и може да се закачи во две насоки, машина за перење и рачно перење таписеријата е изработена од еколошка полиестерска ткаенина и нема хемиски мирис. Еколошки пигмент со висока густина, никогаш не избледува, мек, лесен за чистење и брзо сушење. Лесен за нега и употреба : Оваа таписерија е машина за перење/рачно перење. Ниска температура пеглање. Закачете ја оваа таписерија со куки, украсни нокти или сликички. Повеќенаменски : ѕидното закачување на оваа таписерија може да се користи како декорација на ѕидови, навлаки за кревети, чаршафи, душеци за пикник, душеци за плажа, ќебиња за јога, навлаки за софи и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент