.

.

Подобри домови и градини плоштад природна црна вода хиацинт корпа, голема

Подобри домови и градини плоштад природна црна вода хиацинт корпа, голема

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Подобри домови и градини Плоштад Природна црна вода хиацинт корпа носи органски стил на вашите домашни организациски потреби. Прикажете ги вашите пријатни ќебиња и перници во оваа прекрасна, рачно изработена корпа. Оваа корпа за складирање се прави со употреба на природен хиацинт на вода што првично потекнува од Јужна Америка, завиткана околу траен метал. Оваа голема корпа за складирање ја задржува вредноста со години и години и комплиментира низа стилови на декор. Одрекување : обновливи материјали. Варијантите во водата во хиацинт боја и дамката може да бидат очигледни поради тоа што производот е рачно изработен со употреба на природен материјал. Подобри домови и градини Плоштад Природна црна вода хиацинт корпа. Обезбедува прекрасна опција за декоративна организација. Мерки за корпи 17,5 "x 17,5" x 15,7 ". Тежина на производот : 3,08 фунти . изработени од природна вода зумбул и метал за долг живот на сигурна употреба. Да се ​​одржи, едноставно избришете по потреба со влажна крпа или сунѓер и оставете да Воздух сув. Одлична опција за складирање за книги, списанија, електроника и други предмети. Се одликува со природна и црна завршница која убаво надополнува широк спектар на стилови на домашен декор. Помага да се донесе повеќе организација и нарачка во вашата оставата, семејна соба, спална соба, спална соба, канцеларија, и повеќе. Дизајнирано со 2 цврсти рачки за да го олеснат носењето и транспортот на вашите складирани предмети од соба во соба. Боја : црна. Материјали : Вода зумбул, метал. Бојата и дамката во вода и дамката може да бидат очигледни поради тоа што производот е рачно изработен со употреба на природен материјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент