.

.

Spalding Boys Camo Fleece Hoodie and Joggers, сет од 2 парчиња, големини 4- Хаски

Spalding Boys Camo Fleece Hoodie and Joggers, сет од 2 парчиња, големини 4- Хаски

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Целиот изглед вели пријатно и стилски. 2-парчиња на нашето момче „Спалдинг момче“, „Худи и џогер сет“ е совршено за сите активности кога времето ќе започне да се чувствува малку поладно. Камото изглед на врвот и страничните парчиња од сетот се во тренд да го натераат вашето дете да изгледа одлично! Има многу џебови, за да можат да го држат својот телефон и други скапоцености. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Сет вклучува : 1 худи и 1 пар панталони. Карактеристики на качулка : стил на пуловер; прикачен аспиратор; долги ракави; детали за печатење на камо; Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; странични џебови; манжетни за глуждот; Детали за странични ленти со камо. Спалдинг момчиња руно пуловер и џогери облеки.

Главните карактеристики

Избор на клиент