.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Дијамантски Исечени Обетки Со Столбови

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Дијамантски Исечени Обетки Со Столбови

Вреднување на стоката:

DEN 671.20
Пристапност
Во достапна форма

Покажете го вашиот гламурозен стил со овие обетки со топчести обетки, обликувани од 14 каратно жолто злато. Овие обетки од 9,5 мм се украсени со завршна обработка со дијамант за атрактивен сјај и имаат спојки за пост и туркање назад. Овие столпчиња додаваат богатство и на дневните и на вечерните ансамбли.Метална Тежина : 1,48 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Топчести Обетки Накит Финиш : Дијамант-секач : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 9,5 ммсеми-Цврсто Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Турција 14 Каратно Жолто Злато, Полиран, исечен Дијамант, Полуцврст, Пост И Туркање Назад.

Главните карактеристики

Избор на клиент