.

.

Исток Запад Мебел 9-Парче Неверојатна Динета Постави Одличен Цемент Боја Трпезарија Маса Врвот

Исток Запад Мебел 9-Парче Неверојатна Динета Постави Одличен Цемент Боја Трпезарија Маса Врвот

Вреднување на стоката:

DEN 4735.84
Пристапност
Во достапна форма

Нашиот кујнски комплет обезбедува голема издржливост бидејќи оваа трпезариска маса е изградена од Висококвалитетно Азиско Дрво кое може да издржи тежина од 300 Килограми. УПЦ Бр : 840017360069. Продолжете да уживате во модерен мебел Од Исток Запад!КАРАКТЕРИСТИКИ : Боја На Столици За Јадење Парсон : Минерална Сина боја На Модерна Трпезариска Маса : Цементна Боја На Модерна Основа За Трпезариска Маса : Жица четкана маса За Црно Јадење Димензии : Должина 72; Ширина 40; Висина 30парсонски столови За трпезарија Димензии : Должина 19; Ширина 25; Висина 41пакетот Вклучува : 8 Тапацирани Столици За Јадење И Правоаголна Трпезариска маса Модел Бр : V697 EL121-9. Оваа правоаголна трпезариска маса е понудена во елегантна Жица бранеа Црна завршница. Ние ги создадовме овие кујнски свештеници и кујнска маса со помош на високо искусни столари, кои генерираат мазна и врвна завршница на овој комплет за трпезарија. Мебел од исток Запад 9-Парче Неверојатна Динета Постави Одлична Цементна Боја Трпезарија Маса И 8 Прекрасни Столици За Трпезарија Од Ленена Ткаенина со Глави За Нокти И Копче Тафтуван Стол Назад, Жица Четкана Црна Завршница.V697 EL121-9 Исток Запад Мебел 9-Парче Неверојатна Динета Постави Одлична Цементна Боја Трпезарија Маса И 8 Прекрасни Столици За Трпезарија Од Ленена Ткаенина Со Глави За Нокти И Копче Тафтуван Стол Назад, Жица Четкана Црна Завршница, МЕБЕЛ ОД ИСТОК ЗАПАД 9-КОМПЈУТЕР ПРАВОАГОЛНА МАСА ПОСТАВЕНА СО 8 ТРПЕЗАРИСКИ СТОЛИЦИ И ПРАВОАГОЛНА МОДЕРНА трпезариска Маса овој комплет трпезариска маса вклучува 8 неверојатни столчиња за јадење парсон и неверојатна правоаголна маса. Покрај тоа, кујната столици Во Минерална Сина ленена ткаенина за подобрување на елеганцијата на секоја кујна или трпезарија. Можете да го користите за секојдневни домашни забави или интимни собири.

Главните карактеристики

Избор на клиент