.

.

Радост Накит Силвертон Медицински Асистент Кадуцеус Печат-ГОДИШНО Злато-Тон Класа На Прстен Ѓердан, 18

Радост Накит Силвертон Медицински Асистент Кадуцеус Печат-ГОДИШНО Злато-Тон Класа На Прстен Ѓердан, 18

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Силвертон Антички Медицински Асистент Кадуцеус Печат - Годишно Злато-Тон Класа На 2023 Прстен Ѓердан, 18". Силвертон Медицински Асистент Кадуцеус Печат-ГОДИШНО е прибл. 0,78 х 0,66 х 0,15 (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Антички Печат Дизајн СО ГОДИШНО на предната страна и Кадуцеус на задната страна. Ѓердан од синџирот змија голдтон е 18 инчи со затворач за канџи од јастог. Афирмација прстен е 7/8 " во дијаметар. Овој ѓердан прави прекрасен подарок за дипломирање. Прославете го нејзиното достигнување! ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Ѓердан од синџирот змија голдтон е 18 инчи со затворач за канџи од јастог. Овој ѓердан прави прекрасен подарок за дипломирање. Прославете го нејзиното достигнување!. Прстенот за афирмација е со дијаметар од 7/8". Златен Тон Инспиративен Женски Накит. Секој ѓердан е направен по нарачка.

Главните карактеристики

Избор на клиент