.

.

С. Поло Асн. Момчиња Краток Ракав Мета И Шорцеви Пижами Во Собата, 2-Парче, Големини 4-18

С. Поло Асн. Момчиња Краток Ракав Мета И Шорцеви Пижами Во Собата, 2-Парче, Големини 4-18

Вреднување на стоката:

DEN 399.68
Пристапност
Во достапна форма

Сад Поло Асн. ќе додаде некој стил во неговата ноќна рутина со Овој Дводелен Комплет Пижами. Одликувајќи се со симпатична маичка со кратки ракави и шорцеви за влечење, тој ќе ја сака кул удобноста на ОВИЕ ПЈ. доволно Симпатична за играње и доволно пријатна за лежење или спиење, ова е лесен избор за ден или ноќ. Материјал : 92% Полиестер/8% Спандекс; отпорен на пламен. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот Вклучува : Маичка и шорцеви. Карактеристики на маичката : Опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; кратки ракави; графичко лого напред. Шорцеви карактеристики : Опуштено вклопување; стил на влечење; еластичен појас; лого на текст на левата нога. Маица И Шорцеви Пижами Во Собата За Момчиња Од Сад Поло Асн.

Главните карактеристики

Избор на клиент