.

.

Женски Лесен Дожд Јакна Водоотпорен Активен Отворенcoот Мантил Со Хауба Лесен ПЛУС Големина С-5ХЛ

Женски Лесен Дожд Јакна Водоотпорен Активен Отворенcoот Мантил Со Хауба Лесен ПЛУС Големина С-5ХЛ

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Должината е погодна за секого, кроењето на половината го истакнува вашето тело, покривајќи го ветерот во студено време, сончевиот ден е исто така конкавен див капут, џебовите ви го носат крајното удобно искуство. Пред наддавање, бидете сигурни дека не ви пречи. Забелешка : . Боја : 12 бои. М-388-1272см 28,3"111см 43,6"46см 18,1" - - - - 60см 23,6". ХХЛ-44141875см 29,5"129см 50,7"49см 19,3" - - - - 63см 24,8". Поради различна светлина и екран, бојата на проектот може да биде малку поинаква од сликата. 5 XL-50202478см 30,7"147см 57,8"52см 20,4" - - - - 66см 25,9". Материјал : Полиестерски влакна. Молете се за прошка.

Главните карактеристики

Избор на клиент